Seydiler Belediyesi

Dünyada hiç bir milletin kadını milletini kurtuluşa ve zafere götürmekte Anadolu kadınından daha fazla çalıştım diyemez. M. Kemal ATATÜRK

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

SEYDİLER BELEDİYESİ VE İLÇEMİZE AİT DUYURULAR İÇİN

Başkan Mehmet ERDOĞAN Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı;

     Başkan ERDOĞAN; Berat Kandilinin İslam aleminin, ülkemizin ve insanlığın içersinde bulunduğu koronavirüs salgınından biran evvel beratına vesile olması temennisinde bulundu.

334a11ec 084a 4bca 8578 fbdc8205c0a4

 

     Başkan ERDOĞAN mesajında şunlara değindi; “Gönüllerin merhamet dolduğu, insanların sabırlı, sevgi ve saygının hakim olduğu Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandilini idrak etmenin manevi iklimini buruk yaşıyoruz. Af ve şükür vesilesi olan kandiller, müminler için de manevi bir arınmanın yanında, hayat muhasebesi yapma fırsatı sunan gecelerdir. Berat Kandili de bu önemli gecelerden bir tanesidir. Bu gece, birey olarak her türlü olumsuzluklardan arınmak için yüce Mevla’mızdan beratımızı isteyelim. Sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım ve bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizle birlikte on bir ayın sultanı Ramazan ayını hep birlikte idrak edelim. Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Rabbimizden beratımızı isteyeceğimiz bu gecenin, insanlığa, Türk ve İslam Alemine, ülkemize ve milletimize birlik ve beraberlik, kardeşlik ve barış getirmesini Yüce Mevla’dan niyaz eder tüm Seydiler’li hemşerilerimin kandillerini tebrik ederim  diyerek sözlerini tamamladı.

tbmm basbakanlik icisleri bakanligi
resmi gazete e mevzuat sistemi e devlet
foto galeri

Atatürk Köşesi

Bize Ulaşın

0366 668 4013