Seydiler Belediyesi

Dünyada hiç bir milletin kadını milletini kurtuluşa ve zafere götürmekte Anadolu kadınından daha fazla çalıştım diyemez. M. Kemal ATATÜRK

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

SEYDİLER BELEDİYESİ VE İLÇEMİZE AİT DUYURULAR İÇİN

Belediye Başkanı Sayın Mehmet ERDOĞAN, Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

 Başkan ERDOĞAN yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

7322cba4 d109 4dd2 a6ee ecd37fe3faf9

Dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının yoğun bir şekilde yaşanmasına vesile olan, pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, ilahi af ve mağfiret niyazlarını zirveye taşıyan, rahmet ve bereket mevsimi ramazan ayının sonuna yaklaşırken, ‘’Bin aydan daha hayırlı’’ olan Kadir Gecesini idrak edecek olmamızın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.Gelişiyle birlikte gönül dünyamızı aydınlatan, iç alemimizi zenginleştiren Kadir Gecesi, kainatın anlamını getiren en kutsal gecedir.

Kadir Gecesi, insanlığın rehberi olan Kuran’ın indirildiği gecedir. Bu gece Kuran’ın övdüğü, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir.Biz de bu gece de ellerimizi Allah’a açarak; ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dileyelim. Başta Ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere tüm İslam aleminin Mübarek Kadir Gecesini tebrik ederken, bu gecenin  feyz ve bereketinden en güzel şekilde nasiplenmeyi, huzur, güven ve barış içinde Ramazan Bayramına kavuşmayı, dünyanın neresinde olursa olsun zulme uğrayan Müslümanların biran evvel barış ve huzura kavuşmasını Cenabı Hak’tan niyaz ediyorum ifadesini kullandı.

tbmm basbakanlik icisleri bakanligi
resmi gazete e mevzuat sistemi e devlet
foto galeri

Atatürk Köşesi

Bize Ulaşın

0366 668 4013